Youtube ‘de 1 Milyon Abone’ye Ulaşırsa ***

Youtube çok farklı ve geniş bir platform. Burada herhangi bir kategoride kendinizi tanıtabilir ve bu kanalınız sayesinde birçok kişiye ulaşabilirsiniz. Üstelik azda olsa bu işden para kazanabilirsiniz. Böyle devasal bir platform olunca, her durumda oldugu gibi buradada işin cıvkını çıkaranlarda var tabi.

Tanınma,ünlü olma,herkes tarafından parmak ile gösterilme veya bir ürün tanıtma çabaları vb. sebeb için youtube ‘de farklı içerikler üretiliyor.

Bugüne kadar saçma diyebilecegimiz bir çok içerigi youtube’de gördük. Bunlardan sonuncusuda Lena the plug ‘dur. Kendisi bir aydır Youtube de ve baya bir izlenmeye sahib.

100 Bin den fazlada aboneye sahıb bu kullanıcı son paylastıgı video da 1 Milyon aboneye sahıb olursa sex kasedini web sitesinde paylasacagını duyurdu. Abone sayısı ve youtube ‘ye yukledıgı videolar yetmiyormus gibi şimdide 1 Milyon aboneye ulaşırsa sex kasedi paylasacakmıs.

Hazırladıgı videonun dikkat çektiği ortada,bunda süphe yok. Benım korkum bu yöntemi türkiyede faliyet gösteren firmaların uygulaması. Çünkü bu kadar olmasada yıllar once denenmiş ve iyi bir sonuc alınmıs bır yontemdi. Umarım ülkemizde bu tarz ileri seviyeye ulaşıcak viral reklamlar görmeyiz..

Saygılarım

FURKAN MERT

furkanmert

Merhaba. Ben Furkan Mert. furkanmert.com.tr blog yazarıyım. Türkiye ‘de oluşturdugum bu blog da, aklınıza gelebilecek ne varsa bu blog da yer alacaktır. furkanmert.com.tr blogunun ortaya çıkış hikayesini okumak ve benıde daha fazla tanımak isterseniz, sosyal medya platformlarından beni takip edebilirsiniz…