Popüler İnstagram Hesabı

Popüler İnstagram Hesabı @populerpostlar.tr

Ekim 2010’da kurulan İnstagram,sosyal medyada ücretsiz fotograf, video ve canlı yayın yapma imkanı saglıyor. Günümüzde en çok kullanılar sosyal platformlardan bir tanesi. Hal böyle olunca insanlarımız boş vakitlerinde evde, işde, yolda ve fırsat bulunan her boş anında girip ne var ne yok diye göz atıyor. Durum boyle olunca da insanlar zaman geçirecekleri eglenceli postlar paylasan bir sayfa arıyorlar. Anasayfalarını mesgul etmesi, takipcilerinin artması ıcın bır sebeb aslında bu.

Populer Post’lar instagram sayfası Populer paylaşımların yapıldıgı bir instagram hesabıdır. İnsanların boş vakitlerinde zaman geçirebileceği ve keyif alacagı bir hesap.

Populer  şarkıların, kültürlerin, filmlerin, scienceların, kitapların, sözlerin, bloglar, capslerin paylaşıldıgı bir eğlence platformu Populer Post’lar.

Tıkla ‘yıp populerpostlar.tr İnstagram Hesabını Takip Edebilirsiniz…

#love #instagood #photooftheday #beautiful #tbt #happy #cute #fashion #followme #me #follow #like4like #picoftheday #selfie #summer #friends #instadaily #girl #fun #repost

Furkan Mert

 

 

 

furkanmert

Merhaba. Ben Furkan Mert. furkanmert.com.tr blog yazarıyım. Türkiye ‘de oluşturdugum bu blog da, aklınıza gelebilecek ne varsa bu blog da yer alacaktır. furkanmert.com.tr blogunun ortaya çıkış hikayesini okumak ve benıde daha fazla tanımak isterseniz, sosyal medya platformlarından beni takip edebilirsiniz…