İnsanların Sapıtmalarının Sebebleri

ne EVET nede HAYIR – Peki ya ne ?
Biz yer yüzünde zalimlerin, façirlerin, fasıkların degil. Adil olan, müddaki olan insanların hükmetmesini istiyoruz. Biz meclis de birbirini ısıran, birbirine şerefsiz diyen, birbirine hırsız diyen insanların, bizi temsil etmesini istemiyoruz. Biz Takva ve Salih amel ile suslenmis, tevhid ile içini imar etmis olan Muvahhid insaların bizi meclısde temsıl etmesını ve allahın kıtabıyla bize hükmetmelerini istiyoruz. Buda bizim görüşümüzdür.
Eşcinsel görüşünü söylüyor sorun yok.
Zalim görüşünü söylüyor sorun yok.
Putperest Kemalıstler görüşünü söylüyor sorun yok.
En zalim (HDP) insanlar görüşünü söylüyorlar sorun yok. Komünist, ben komünizm istiyorum diyor sorun yok.
Sosyalist,ben sosyalizm istiyorum diyor sorun yok

ama biz, bizi yaratan,nimet veren, herseyi gören ve bilen Allah’ın Şeriatını istiyoruz dediğimiz zaman bu suç oluyor.

Biz devletin, Şeriat Devleti olmasını istiyoruz. Fakat devlet şeriat devleti olmayacaksa, biz içinde yaşadığımız devletin adil bir devlet olmasını istiyoruz. Allah ‘ın indirdikleri ile hükmetmeyen devlette %100 adalet olamaz, çünki şirk en büyük zulmdür.

Allah ‘ın kitabına sırtlarını dayıyan ve Allaha şirk koşarak beşeri kanunları getiren bu laik sistem. Allahın haram kıldıgını, helal. Helal kıldıgını suç olarak kanunlarına koymuslardır. insanlara şirki, küfrü, muasiyeti ve bidatı serbest bırakan bu laik sistem, insanların sapıtmalarının TEK SEBEB’idir.

furkanmert

Merhaba. Ben Furkan Mert. furkanmert.com.tr blog yazarıyım. Türkiye ‘de oluşturdugum bu blog da, aklınıza gelebilecek ne varsa bu blog da yer alacaktır. furkanmert.com.tr blogunun ortaya çıkış hikayesini okumak ve benıde daha fazla tanımak isterseniz, sosyal medya platformlarından beni takip edebilirsiniz…