Furkan Mert

HAKKIMDA

Merhaba, ben Furkan Mert

furkanmert.com.tr blog yazarıyım. 30 Haziran, İstanbul doğumluyum. Plato MYO ‘da Radyo ve Tv Programcılıgı okudum. Daha sonrasında Karadeniz FM ‘de
Radyo Programcılıgı yaptım. Sektör ile ilgili birçok alanda çalıştım ve yer aldım. Şimdi ise sektörden biraz uzaklaşarak ticaret ile uğraşıyorum.
8 Yıldır sıkı bir internet ve bilgisayar kullanıcısıyım. Bunun üzerine furkanmert.com.tr blogunu kurdum,burdan içerik üretmeye ve sizlerle paylaşmaya karar verdim. Aklınıza gelebilecek hersey bu blog’da yer alacaktır.
furkanmert.com.tr blogunun ortaya çıkış hikayesini okumak ve benıde daha fazla tanımak isterseniz, sosyal medya platformlarından beni takip edebilirsiniz.

FACEBOOK          İNSTAGRAM           TWİTTER          YOUTUBE

Çocukluğum mahallede ve internet cafelerde oynadıgımız oyunlarla geçti. Mahallede ortada sıçan,saklambaç,kör ebe,şarkılı yerden yüksek,sekiz taş,boncuklu silahlarla çatışma,borular ile ok atma,alman,aylık vb. oyunlarla geçti. İnternet cafede ise Call of duty,age of ,cunter,gta,pes lerle geçti.
Sonrasında fotografa merak saldım,sonrada video ya…  Artistlik video beni baya etkiledi ve sonrasında kendimi geliştirmek adına, ilk Sony Vegası ögrendim,sonra Photoshop. Sonra bunlarda yetersiz gelmeye başladı. Sırasıyla FinalCutPro,Premier,Illustrator,After Effects,Cinema 4D ‘yi ögrendim. Şuanda sektör ile ilgili bütün programlara hakimim ve profesyonel bir şekilde kullanmakdayım.
Fazla sabırsız,aceleci ve meraklı biriyim. Zevk almadıgım,hoşuma fazla gitmeyen,keyfimin olmadıgı zamanlarda net bir şekilde işlerde ve vb. şeyler de gecikme oluyor.Bu durum beni etkilemesede çevremdeki insanları fazlasıyla rahatsız edıyor gibi.. Dilim sivri ama yüregimde merhametlidir. Alkol ve Siğara gibi kötü alışkanlıklarım yoktur. 🙂 Sigara kullanıyordum bıraktım… Allahın verdıgı bu bedene 2 sene kadar kötü baktım ve artık yeter dedim. Özgürlügüne düşkün bir insanım.Tabi Allahın yasak dediği yere kadar. Neşeli,aksiyon dolu,heycan verici,gerilimli,stresli anılara sahibim…

Kendimden bahsetmeyi pek beceremem,kendimi Tv’lerdeki izdivaç programlarında gibi hissettim 🙂 Yukardada dediğim gibi yakından tanımak isteyen arkadaşlar olursa veya herhangi bir konu ile ilgili fikir alısverişi yapmak ısteyen arkadaslar sosyal medya hesaplarımı kullanabilirsiniz.

Saygılarla,
FURKAN MERT